Esobet Yetkililerine Nasıl Ulaşırım

Esobet sitesinin Türkiye piyasasında ya da uluslar arası piyasada tercih edilmesinin önemli nedenlerinden bir tanesi de, sitenin üyeler ile kurmuş olduğu sağlıklı iletişimdir. Her konuda, her an, site ile iletişim kurabilir, müşteri temsilcileri ile rahat bir şekilde kendi dilinizde görüşme sağlayabilirsiniz. Esobet yetkililerine nasıl ulaşırım? İfadesinin karşılığında, hazırlanmış farklı müşteri hizmet birimleri bulunmaktadır. Canlı destek hattı, elektronik posta adresi, sosyal hesaplar gibi iletişim kanallarını rahat bir şekilde kullanabilir, istediğiniz an müşteri temsilcisi ile tercih ettiğiniz yönteme göre, sohbet ortamı da dahil, bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Esobet Canlı Destek

Esobet sitesinin müşteri temsilcileri ile görüşmek istiyor iseniz, kullanabileceğiniz en önemli iletişim aracı, canlı destek hattı olacaktır. Esobet canlı destek birimi, ana pencere üzerinden görüşme sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Yeni giriş adresi veya esobet yeni giriş adresi ile ana pencereyi açtığınızda, sağ alt köşeye doğru bakmalısınız. Burada sohbet ortamında görüşme yapabileceğiniz bir bağlantı penceresi yer almaktadır. Canlı destek hattı 24 saat boyunca ve 7 gün hizmet vermektedir. Ayrıca Türkçe dil desteğinde görüşme yapma imkanı da sağlanmıştır. Bunun dışında, bağlantı penceresini açar, bir konu ya da bir mesaj yazar iseniz, bekleyeceğiniz süre 30 saniye civarı olacaktır.

Esobet Elektronik Posta Adresleri

Esobet sitesinin önemli iletişim seçeneklerinden bir tanesini de, elektronik posta adresi meydana getirmektedir. Hazırlanmış olan elektronik posta adresi, destekesobet şeklinde belirlenmiştir. Bu bölüm içerisine bir elektronik posta gönderdiğinizde, sizlere geri dönüş süresi maksimum 24 saat olacaktır. Bu süre zarfında mutlaka göndermiş olduğunuz elektronik posta incelenecek ve tarafınıza, ilgili departman tarafından geri dönüş sağlanacaktır. Türkçe dil desteğinde bu birimi kullanmanız mümkündür. Ayrıca her türlü belge talebi ve benzeri konularda da, aynı elektronik posta adresi kullanımda olacaktır.

Esobet Teknik Yardım

Esobet sitesinde, herhangi bir konuda teknik problem yaşamanız mümkün olmasa bile, kullanmış olduğunuz cihazlar ya da internet bağlantısı ile ilgili bir problem ortaya çıkması ve teknik problemin yaşanması durumunda, müşteri hizmetleri temsilcilerinden bu konu hakkında da yardım alabilirsiniz. Esobet yetkililerine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığında, teknik yardım talep edebileceğiniz departmanda bulunmaktadır. Bu departmana erişim konusunda, canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Yine her gün ve her saat bir müşteri temsilcisinin görevlendirilmiş olduğunu unutmamalısınız.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek