Pashagaming QR ile Ödeme

Pashagaming sitesinin içerisinde yer alan hizmetlerin değerlendirilmesi yapıldığında müşterilere verilen bu hizmetlerin 2016 senesinde site içerisinde başlatıldığı görülüyor. Müşterilerine aynı zamanda bir lisans ile hizmet veren bu sitede Curacao ismine ait bir lisans bulunmakta ve numarası da 8048/JAZ şeklinde belirlenmiş durumdadır. Bu yer alan hizmetlerin değerlendirilmesinin ardından bir de site içerisindeki işlem seçeneklerinden söz edilebilir. Bu işlem seçenekleri için kişilere çeşitli yöntemlerin sunulduğu görülüyor. Bu sunulan yöntemler arasında QR sistemi de var ve Pashagaming QR ile ödeme işlemleri hem daha hızlı hem de daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Pashagaming QR ile Ödemelerde Limitler

Bu QR ile yapılacak olan işlemlerde limit konusu da tabi ki oldukça önemli. Pashagaming QR ile ödemelerde limitler minimum olarak 20 TL şeklinde belirlenmiş. Ancak bu limitlerdeki maksimum tutar site içerisinde belirtilememiş. Para çekme ve para yatırma sekmelerini kullanarak ya da QR ile para yatırma adlı sekmesinden yararlanılarak bu bilgiler elde edilebilir.

Pashagaming QR ile Ödemelerde Sorun Var Mı

QR ile yapılacak olan ödeme işlemlerinde sorun olup oluşmama durumu da bir o kadar önem taşıyan konular arasında yer almaktadır. Ancak Pashagaming QR ile ödemelerde sorun bulunmuyor. Site içerisindeki güçlü alt yapı sayesinde müşteriler bu QR ile ödemelerini minimum ya da diğer limitlerde sorunsuz  bir şekilde gerçekleştirerek bakiyelerini hemen oluşturabiliyorlar. Ardından da bu yatırımlar sağlandıktan sonra sitede kazançların alımına başlanabiliyor.

Pashagaming QR ile Ödeme Yardımları

Pashagaming ödeme işlemleri aslında gelişen teknolojinin bir hediyesi olup işlemlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ancak ilk kez gerçekleştirecek olan kişiler de tabi ki Pashagaming QR ile ödeme yardımlarını almak isteyebiliyorlar. Bu QR ile yapılacak olan işlemler için bu sitede iki önemli yardım merkezi belirlenmiş durumda. Bunlar canlı destek hattı ve sitenin en alt kısmındaki QR ile para yatırma sekmesidir. Bu iki sekme kullanılarak herhangi bir problem oluşmadan işlemlerin nasıl ve hangi limitler ile gerçekleşebileceği hakkında 7/24 bilgiler elde edilebilmektedir.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek