Pashagaming Visa İle Para Yatırma Ve Çekme

Pashagaming sitesine hesap açtıktan sonra, açmış olduğunuz hesaplara para yatırma ve çekme işleminde farklı seçenekleri kullanabilirsiniz. Site bu konuda sizlerin karşısına, geniş bir ürün yelpazesi ile çıkmakta olup, bu seçeneklerden bir tanesi de kullanıcıların karşısına pashagaming visa ile para yatırma ve çekme olarak çıkarılmıştır. Visa denizde bulunan visa kartından yani kredi kartın üzerinden işlem yapılması mantığına dayanmaktadır. Uygulama aşamasında, klasik internet alışverişlerinde gündeme getirilen uygulamalar kullanılmaktadır.

Pashagaming Visa İle Para Yatırma

Pashagaming visa ile para yatırma işleminden önce, herhangi bir banka şubesinden almış olduğunuz, tarihi geçerli olan, içerisinde limit bulunan bir kartınız bulunmak zorundadır. Böyle bir karta sahip iseniz ve en önemlisi bu kart sizin isminize yani site üyesinin ismine kayıtlı ise, kart içerisinden hesaplarınıza para transfer işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için, hesabım menüsüne ulaşmanız, hesabım menüsüne ulaştıktan sonra para yatırma yazısının üzerinden toplama işlemini yapmanız gerekecektir. Seçimi yaptığınız andan itibaren, ekrana para yatırabileceğiniz seçenekler sıralanacaktır. Bu seçenekler üzerinden inceleme yapmalı ve visa kelimesini bulmalısınız. Üzerine tıkladığınızda, para yatırma formu küçük bir pencere halinde açılacaktır. Elinizde bulunan visa kartın numarasını, visa kartın son kullanım tarihini ve visa kartın güvenlik numarasını yazdıktan sonra, kart içerisinden transfer edeceğiniz para miktarını da girer ve gönder tuşuna basar iseniz, bu işlemin hemen ardından hesabınıza para transfer edilecektir.

Pashagaming Visa İle Para Çekme

Pashagaming visa ile para çekme işlemi konusunda da destek vermektedir. Kullanacağınız hesabım menüsünde, para çekme başlığına geldiğinizde, sıralanan seçenekler arasında visa kart seçeneğinin de olduğunu göreceksiniz. Bu ifade üzerinde toplama işlemi yaptığınızda, sisteme kart bilgilerinizi girmeniz ve çekeceğiniz para miktarını yazmanız sizlerden talep edilecektir. Bu işlemleri yaparak onay tuşuna bastıktan sonra, kazancınız visa kart içerisine transfer edilmiş olacaktır.

Pashagaming Visa İle Para Yatırma Ve Çekme Güvenli mi?

Pashagaming visa ile para yatırma ve çekme güvenli mi? Visa kartın kullanılması konusunda, güvenlik açısından herhangi bir sorun pashagaming sitesi içerisinde bulunmamaktadır. Visa kart bilgilerinizin korunması ve yapılan finansal işlemlerin güvence altına alınması amacıyla, comodo SSL programının kullanıldığı görülecektir.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek