Pokerklas Ödeme Seçenekleri

Pokerklas sitesi hizmet alan, kazanç elde eden üyelerine farklı seçenekler üzerinden ödeme işlemlerini yapmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Herhangi bir komisyon ödemezsiniz. Net bir şekilde, hızlı süreler içerisinde kazançlarınızı geri alabilirsiniz. Pokerklas ödeme seçenekleri konusunda banka hesaplarını, bankacılık işlemlerini ve elektronik cüzdanlar ile yapılacak işlemleri devreye almıştır. Popüler seçenekler üyelerin karşısına çıkarılmış ve sorunsuz ödeme işlemi gündeme getirilmiştir.

Pokerklas Ödeme Yöntemleri

Pokerklas ödeme yöntemleri konusunda, 3 farklı seçeneğinin devrede olduğu görülmektedir. Bu seçenekler üye adına kayıtlı olan hesapları, üyelerin elinde bulunan elektronik cüzdanları kapsayacak türlerden meydana gelmiştir. Ödeme yöntemleri havale ve EFT, cep bank ve TL nakit olarak belirlenmiştir. 3 seçeneğin kullanımı esnasında da, herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Üyeler kullanıcı profilinde belirlenmiş ya da site yönetimine belirtilmiş isim ve soy isimleri üzerine, rahat bir şekilde işlem yapabilmektedir.

Pokerklas Ödeme Limiti

Pokerklas sitesinde para çekme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, para çekme formuna yazılacak miktarın minimum değeridir. Bu limitin altında para çekme formuna bir parasal değer yazar iseniz, vermiş olduğunuz talimat gerçekleşmeyecektir. Bu yüzden dikkatli davranmalısınız. Havale yöntemini ya da EFT yöntemini tercih etmeniz durumunda, en az 250 Türk lirası limit ile karşılaşırsınız. Cep bank ile para çekme seçeneğini tercih etmeniz durumunda, yine en az 250 Türk lirası limit ile karşılaşırsınız. Son seçenek olan TL nakit yönteminde de, aynı anlayış benimsenmiş ve en az para çekme miktarı 250 Türk lirası olarak açıklanmıştır.

Pokerklas Ödeme İşlemlerinde Belge Gerekiyor mu?

Pokerklas sitesi ödeme işlemleri konusunda, üyelerine her ödeme işlemini kapsayacak şekilde belge talebini yansıtmamaktadır. Pokerklas ödeme seçenekleri içerisinde bulunan yöntemlerin hangisini tercih ederseniz edin, sadece kendi isim ve soy isim bilginize kayıtlı hesapları kullanmanız yeterlidir. Pokerklas sitesinden 250 Türk lirası kazanç elde etmeniz ya da 25.000 Türk lirası kazanç elde etmeniz halinde, her iki miktarının çekilmesi aşamasında da, göndermeniz gereken ekstra bir belge bulunmayacaktır. Bir defa olacak şekilde hesap doğrulama işlemlerinde, finansal işlemleri de kapsayacak belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunmaktadır. Bu husus genel kullanım koşulları içerisinde açıklanmıştır.Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek